Ste tu:

Profil spoločnosti DRAGOON computers, spol. s r.o. -  INTERNETOVÝ OBCHODVítame Vás na stránkach firmy DRAGOON computers, spol. s r.o. - INTERNETOVÝ OBCHOD

Spoločnosť DRAGOON computers, spol. s r.o.. pôsobí na trhu od roku 2008.  

Hlavným cieľom spoločnosti DRAGOON computers, spol. s r.o. je už od roku 2008 zaistenie veľkoobchodného a maloobchodného predaja, servisných služieb a širokého portfólia značkových výrobkov z oblasti IT technológií, spotrebného materiálu a doplnkov k výpočtovej a kancelárskej technike.

Od roku 2008 sa špecializujeme „len“ na spotrebný materiál a doplnky k výpočtovej a kancelárskej technike. V našom poňatí to však nie je „len“, pretože v tejto oblasti patríme k špičke - ponúkame tak originálny, ako aj kompatibilný spotrebný materiál a doplnky, vrátane "vlastnej značky" - to znamená cca 6000 až 7000 položiek „len“ z tejto oblasti.

 

Našim zákazníkom ponúkame:

ORIGINÁLNY SPOTREBNÝ MATERIÁL

Hewlett-Packard, Epson, Lexmark, OKI, Brother, Verbatim, Imation, Canon, Xerox, IBM, Minolta, Ricoh, Sharp, Kyocera, Toshiba, a.i.

KOMPATIBILNÝ SPOTREBNÝ MATERIÁL A POČÍTAČOVÉ DOPLNKY

predaj O.E.M. - vlastná značka „LOGO”

výhradný predaj kompatibilného spotrebného materiálu - Fullmark, Copygraph a Armor

LOGO KOLEKCIA

DRAGOON computers, spol. s r.o. - INTERNETOVÝ OBCHOD sa odlišuje od ostatných obchodných firiem v tejto oblasti v SR vlastnou produkčnou radou značky "LOGO". Ojedinelá kolekcia ako doplnkov, tak aj spotrebného materiálu pre výpočtovú a kancelársku techniku je symbiózou kvality, atraktívneho balenia, ktoré výrazne podporuje predajnosť, a najvýhodnejších cien. Všetky produkty zaradené do kolekcie "LOGO" sú starostlivo vyberané a dlhodobo testované. Preto môžeme svojim zákazníkom garantovať, že pod značkou "LOGO" dostanú skutočne len tie najkvalitnejšie výrobky.

Naša filozofia je zorganizovať vlastnú firmu tak, aby sme boli schopní ponúkať kvalitné produkty svetových výrobcov v širokom sortimente, s technickou a marketingovou podporou a to všetko tak, aby mali stále istotu najnižších cien na trhu. Pre tím našich predajcov je prioritou byť pre zákazníka oporou, pomáhať mu s riešením každého problému a tak budovať dlhodobý vzťah.

aktualizované v Bratislave dňa: Q1/2016_DRAGOON computers, spol. s r.o.

Neprihlásený uživateľ

Novinky

16.10.2017
Podstavec pod monitor - opäť skladom
Opäť pre Vás máme skladom jeden z najužitočnejších a najpredávanejších pomocníkov v kancelárii. S LOGO podstavcom pod monitor docielite optimálny zorný uhol pri pohľade na obrazovku a naviac Vám pomôže s organizáciou priestoru na pracovnom stole.
10.10.2017
AVACOM: Rýchle a spoľahlivé nabíjanie
Zoznámte sa s novinkami od spoločnosti AVACOM v sortimente nabíjačky a zdroje.
10.10.2017
Bezdrátové myši LOGO
Rozširujeme kolekciu LOGO myší domov aj do kancelárie o dva nové bezdrôtové modely. Myši majú 6 tlačidiel, dosah až 10 metrov, funkciu úspory energie a ideálnu ergonómiu pre držanie. Naviac so super cenou
04.09.2017
Sieťové produkty a riešenia Netis
Pre všetkých, ktorí hľadajú sieťové riešenia (routery, switche, USB adaptéry) za rozumnú cenu, sme do sortimentu zaradili značku Netis.
22.08.2017
Herné príslušenstvo REDRAGON
Staň sa neporaziteľným súperom každého súboja! Nové herné príslušenstvo značky Redragon Ti zaručí vynikajúci výkon, dokonalú ergonómiu, fantastický design a maximálne pohodlie pri používaní.
15.08.2017
Nové Casio ClassWiz so slovenským menu
Vybavte sa do školy alebo kancelárie novinkou od Casio. Kalkulačky rady ClassWiz sú novo kompletne v slovenčine a s funkciou QR Code, ktorá umožňuje zobrazenie výsledkov, grafov a tabuliek na displeji chytrého telefónu. Naviac teraz s darčekom - slúchadlami Maxell.

Akcie

13.10.2017
Week price - Lacná energia
Alkalické batérie od spoločnosti Verbatim patria do skupiny vysoko výkonných batérií vhodných pre napájanie denne používaných zariadení ako napr. diaľkové ovládače, prenosné rádia, svietidlá, hračky, fotoaparáty, MP3 prehrávače a ďalšie.
04.10.2017
E-Blue rozdáva darčeky
K vybraným herným myšiam E-Blue získate hernú podložka ZADARMO a k vybraným herným kreslám E-Blue 6 ks energy nápojov. Získajte energiu pre všetky svoje herné súboje.
25.08.2017
Počítame nie len so školákmi
Do školy aj kancelárie - kalkulačkou každého vybavíme. Len u nás nájdete komplexnú ponuku kalkulačiek rôznych značiek, typov, druhov aj cenových kategíorií.
23.08.2017
Zariaď si študentskú izbu
Zariaď si svoju izbu na školské povinnosti, ale aj na dokonalé herné zážitky.
31.07.2017
HP: Ink cashback pre koncový zákazníkov

Akcia pre koncových zákazníkov!


Kombinujte originálne atramentové kazety HP 364 a ušetrite. Akcia platí do 31.10.2017.

19.05.2017
HP: Toner cashback koncovým zákazníkom
Akcia pre koncových zákazníkov!
Získajte až 100 € späť so službou cashback pri kúpe originálneho toneru HP.  Akcia platí do 31. 10. 2017.