Ste tu:

Profil spoločnosti DRAGOON computers, spol. s r.o. -  INTERNETOVÝ OBCHODVítame Vás na stránkach firmy DRAGOON computers, spol. s r.o. - INTERNETOVÝ OBCHOD

Spoločnosť DRAGOON computers, spol. s r.o.. pôsobí na trhu od roku 2008.  

Hlavným cieľom spoločnosti DRAGOON computers, spol. s r.o. je už od roku 2008 zaistenie veľkoobchodného a maloobchodného predaja, servisných služieb a širokého portfólia značkových výrobkov z oblasti IT technológií, spotrebného materiálu a doplnkov k výpočtovej a kancelárskej technike.

Od roku 2008 sa špecializujeme „len“ na spotrebný materiál a doplnky k výpočtovej a kancelárskej technike. V našom poňatí to však nie je „len“, pretože v tejto oblasti patríme k špičke - ponúkame tak originálny, ako aj kompatibilný spotrebný materiál a doplnky, vrátane "vlastnej značky" - to znamená cca 6000 až 7000 položiek „len“ z tejto oblasti.

 

Našim zákazníkom ponúkame:

ORIGINÁLNY SPOTREBNÝ MATERIÁL

Hewlett-Packard, Epson, Lexmark, OKI, Brother, Verbatim, Imation, Canon, Xerox, IBM, Minolta, Ricoh, Sharp, Kyocera, Toshiba, a.i.

KOMPATIBILNÝ SPOTREBNÝ MATERIÁL A POČÍTAČOVÉ DOPLNKY

predaj O.E.M. - vlastná značka „LOGO”

výhradný predaj kompatibilného spotrebného materiálu - Fullmark, Copygraph a Armor

LOGO KOLEKCIA

DRAGOON computers, spol. s r.o. - INTERNETOVÝ OBCHOD sa odlišuje od ostatných obchodných firiem v tejto oblasti v SR vlastnou produkčnou radou značky "LOGO". Ojedinelá kolekcia ako doplnkov, tak aj spotrebného materiálu pre výpočtovú a kancelársku techniku je symbiózou kvality, atraktívneho balenia, ktoré výrazne podporuje predajnosť, a najvýhodnejších cien. Všetky produkty zaradené do kolekcie "LOGO" sú starostlivo vyberané a dlhodobo testované. Preto môžeme svojim zákazníkom garantovať, že pod značkou "LOGO" dostanú skutočne len tie najkvalitnejšie výrobky.

Naša filozofia je zorganizovať vlastnú firmu tak, aby sme boli schopní ponúkať kvalitné produkty svetových výrobcov v širokom sortimente, s technickou a marketingovou podporou a to všetko tak, aby mali stále istotu najnižších cien na trhu. Pre tím našich predajcov je prioritou byť pre zákazníka oporou, pomáhať mu s riešením každého problému a tak budovať dlhodobý vzťah.

aktualizované v Bratislave dňa: Q1/2016_DRAGOON computers, spol. s r.o.

Neprihlásený uživateľ

Novinky

15.08.2017
Nové Casio ClassWiz so slovenským menu
Vybavte sa do školy alebo kancelárie novinkou od Casio. Kalkulačky rady ClassWiz sú novo kompletne v slovenčine a s funkciou QR Code, ktorá umožňuje zobrazenie výsledkov, grafov a tabuliek na displeji chytrého telefónu. Naviac teraz s darčekom - slúchadlami Maxell.
15.08.2017
Sieťové riešenie D-Link
Neustále pre Vás rozširujeme sortiment a dopĺňame nové položky. Teraz sme zaradili do ponuky aj sieťové riešenia jedného z popredných svetových výrobcov - firmy D-Link.
13.07.2017
Smile pre notebook a fotoaparát
Neprehliadnuteľným designom značky Smile teraz oslníte nie len u fotopríslušenstva, ale aj s originálnymi taškami na notebook. Kvalitné spracovanie, použitie nadčasových materiálov a nevšedný design španielskych návrhárov Vám zaručí jedinečnosť medzi ostatnými.
21.06.2017
E-Blue Tower Monitor Scion 32
Značka E-Blue predstavuje svetovo prvý herný flexibilný all-in-one teda monitor s PC skriňou v jednom zariadení. Prispôsob si tower monitor podľa svojho gusta. Vybaviť si ho môžeš hardwarom, ktorý si sám zvolíš tak, aby vyhovoval všetkým Tvojim hrám (základná doska, grafická karta, HDD...). Vďaka štýlovému podsvieteniu skvele zapadne do každého herného brlohu a naviac šetrí miesto. Všetko potrebné sa nachádza v jednom zariadení bez zbytočného ťahania káblov.
12.06.2017
GOLLA tašky a sleevy na notebook
Prečo sa obmedzovať, keď môžete mať so sebou všetko? Tašky a obaly na notebook GOLLA budú Vašim dokonalým spoločníkom, nech už ste kdekoľvek.
09.06.2017
GOLLA batohy na notebook
Neobyčajne príťažlivé batohy GOLLA navrhnuté fínskymi designermi sú nie len elegantným doplnkom, ale aj ideálnym spoločníkom pre akúkoľvek cestu. Preneste svoj notebook pohodlne aj s ostatnými potrebnými náležitosťami a užite si to naplno.

Akcie

11.08.2017
Week price - Ideálne do prírody
Potrebujete si posvietiť na cestu? Máte v stane veľkú tmu? A naviac Vám dochádza batéria v mobile? Všetky tieto problémy vyrieši AVACOM Ain nabíjacie viacúčelové svietidlo 3v1. Ideálny spoločník pre Váš pobyt v prírode.
03.08.2017
Čistíme sklady - Xerox
Využite zľavu až 93% na originálny spotrebný materiál Xerox.
31.07.2017
HP: Ink cashback pre koncový zákazníkov

Akcia pre koncových zákazníkov!


Kombinujte originálne atramentové kazety HP 364 a ušetrite. Akcia platí do 31.10.2017.

19.05.2017
HP: Toner cashback koncovým zákazníkom
Akcia pre koncových zákazníkov!
Získajte až 100 € späť so službou cashback pri kúpe originálneho toneru HP.  Akcia platí do 31. 10. 2017.