Ste tu:

Profil spoločnosti DRAGOON computers, spol. s r.o. -  INTERNETOVÝ OBCHODVítame Vás na stránkach firmy DRAGOON computers, spol. s r.o. - INTERNETOVÝ OBCHOD

Spoločnosť DRAGOON computers, spol. s r.o.. pôsobí na trhu od roku 2008.  

Hlavným cieľom spoločnosti DRAGOON computers, spol. s r.o. je už od roku 2008 zaistenie veľkoobchodného a maloobchodného predaja, servisných služieb a širokého portfólia značkových výrobkov z oblasti IT technológií, spotrebného materiálu a doplnkov k výpočtovej a kancelárskej technike.

Od roku 2008 sa špecializujeme „len“ na spotrebný materiál a doplnky k výpočtovej a kancelárskej technike. V našom poňatí to však nie je „len“, pretože v tejto oblasti patríme k špičke - ponúkame tak originálny, ako aj kompatibilný spotrebný materiál a doplnky, vrátane "vlastnej značky" - to znamená cca 6000 až 7000 položiek „len“ z tejto oblasti.

 

Našim zákazníkom ponúkame:

ORIGINÁLNY SPOTREBNÝ MATERIÁL

Hewlett-Packard, Epson, Lexmark, OKI, Brother, Verbatim, Imation, Canon, Xerox, IBM, Minolta, Ricoh, Sharp, Kyocera, Toshiba, a.i.

KOMPATIBILNÝ SPOTREBNÝ MATERIÁL A POČÍTAČOVÉ DOPLNKY

predaj O.E.M. - vlastná značka „LOGO”

výhradný predaj kompatibilného spotrebného materiálu - Fullmark, Copygraph a Armor

LOGO KOLEKCIA

DRAGOON computers, spol. s r.o. - INTERNETOVÝ OBCHOD sa odlišuje od ostatných obchodných firiem v tejto oblasti v SR vlastnou produkčnou radou značky "LOGO". Ojedinelá kolekcia ako doplnkov, tak aj spotrebného materiálu pre výpočtovú a kancelársku techniku je symbiózou kvality, atraktívneho balenia, ktoré výrazne podporuje predajnosť, a najvýhodnejších cien. Všetky produkty zaradené do kolekcie "LOGO" sú starostlivo vyberané a dlhodobo testované. Preto môžeme svojim zákazníkom garantovať, že pod značkou "LOGO" dostanú skutočne len tie najkvalitnejšie výrobky.

Naša filozofia je zorganizovať vlastnú firmu tak, aby sme boli schopní ponúkať kvalitné produkty svetových výrobcov v širokom sortimente, s technickou a marketingovou podporou a to všetko tak, aby mali stále istotu najnižších cien na trhu. Pre tím našich predajcov je prioritou byť pre zákazníka oporou, pomáhať mu s riešením každého problému a tak budovať dlhodobý vzťah.

aktualizované v Bratislave dňa: Q1/2016_DRAGOON computers, spol. s r.o.

Neprihlásený uživateľ

Novinky

21.06.2017
E-Blue Tower Monitor Scion 32
Značka E-Blue predstavuje svetovo prvý herný flexibilný all-in-one teda monitor s PC skriňou v jednom zariadení. Prispôsob si tower monitor podľa svojho gusta. Vybaviť si ho môžeš hardwarom, ktorý si sám zvolíš tak, aby vyhovoval všetkým Tvojim hrám (základná doska, grafická karta, HDD...). Vďaka štýlovému podsvieteniu skvele zapadne do každého herného brlohu a naviac šetrí miesto. Všetko potrebné sa nachádza v jednom zariadení bez zbytočného ťahania káblov.
12.06.2017
GOLLA tašky a sleevy na notebook
Prečo sa obmedzovať, keď môžete mať so sebou všetko? Tašky a obaly na notebook GOLLA budú Vašim dokonalým spoločníkom, nech už ste kdekoľvek.
09.06.2017
GOLLA batohy na notebook
Neobyčajne príťažlivé batohy GOLLA navrhnuté fínskymi designermi sú nie len elegantným doplnkom, ale aj ideálnym spoločníkom pre akúkoľvek cestu. Preneste svoj notebook pohodlne aj s ostatnými potrebnými náležitosťami a užite si to naplno.
09.06.2017
Super myši pre hráčov
Sortiment herných myší E-Blue sa rozšíril o dva nové modely. Myš Cobra EMS653 pre začínajúcich hráčov s integrovaným závažím pre lepšiu stabilitu a myš Auroza Hexagon s exkluzívnym gravírovaným designom pre unikátne podsvietenie.
05.06.2017
Nové USB huby
Bojujete s nedostatkom USB portov v počítači alebo notebooku? Potrebujete pripojiť ďalšie USB zariadenie alebo nabiť mobil? Práve pre Vás rozširujeme sortiment USB hubov o Combo 3-portový hub s čítačkou pamäťových kariet a 4-portový hub 3.0.
26.05.2017
Virtuálna realita
Vstúpte do sveta virtuálnej reality. Špeciálna aplikácia pre VR okuliare prináša trojrozmerný obraz, skvelý zážitok z hier a 360° videa! Trojrozmerný obraz Vám prinesie pocit, ako by ste boli v kine. Užite si 3D svet.

Akcie

16.06.2017
Week price - Na selfie fotky z prázdnin
Nafoťte si a zdieľajte s priateľmi selfie zo všetkých kútov sveta.Vďaka selfie tyči môžete mať naozaj super zábery.
19.05.2017
HP: Toner cashback koncovým zákazníkom
Akcia pre koncových zákazníkov!
Získajte až 100 € späť so službou cashback pri kúpe originálneho toneru HP.  Akcia platí do 31. 10. 2017.
10.04.2017
Peach pre študentov
Na jednotku môže byť nie len obsah, ale aj obal. Zaujmi na prvý pohľad a vyber si najlepší spôsob, ako zviazať seminárnu prácu, esej či inú ročníkovú prácu.