Šamlíky a stoličky


Biela stolička Kare Design Brass ⌀ 55 cm

Biela stolička Kare Design Brass ⌀ 55 cm

Stolička, praktický kamoš, ktorý sa doma nikdy nestratí. Či už budete česať vlásky svoje ratolesti, alebo vám bude chýbať jedno miesto naviac pre hosťa. ♥ Borovicové drevo: Drevo borovice je veľmi robustné a odolné voči poškodeniu. Preto sa s vami môže tento kúsok sťahovať z bytu do bytu, bez toho, aby sa mu..
Čierna nízka dubová stolička Rowico Frigg

Čierna nízka dubová stolička Rowico Frigg

Stolička, to je také nábytkové dievča pre všetko. Môžete sa na ňu posadiť, môžete ju použiť ako odkladací alebo príručný stolík, môžete vďaka nej dosiahnuť na vázy na najvyššej kuchynské poličke, alebo ju použiť ako stolík na kvety. A týmto zoznam rozhodne nekončí. Akú funkciu dáte dubovej stoličke..
Stolička z teakového dreva Simla Stump

Stolička z teakového dreva Simla Stump

Že aj praktické veci môžu skvele zapadnúť do interiéru a podporiť jeho celkový vzhľad, to dokazuje aj táto stolička. Je to stelesnenie extravagancie i nápaditosti, ktoré vás bude baviť. Prečo si vybrať teakové drevo? Ide o tvrdé drevo nesúce sa v odtieňoch zlatej a hnedej, ktoré s pribúdajúcimi rokmi tmavne...
Stolička z teakového dreva HSM collection Branch ⌀ 33 cm

Stolička z teakového dreva HSM collection Branch ⌀ 33 cm

Každému domovu pristane nábytok oslavujúci nekonečnú krásu prírody! Stačí jediný pohľad na tento úžasne nadčasový kúsok a budete mať pocit, že ste na dovolenke kdesi uprostred tropického pralesa. O materiáli: Teak je tropický strom rastúci na plantážach naprieč Afrikou, Áziou a Latinskou Amerikou. Dorastá..
Stolička Versa Geometrico

Stolička Versa Geometrico

Geometria letí, ale ak ste v škole prepadali z matiky, báť sa jej určite nemusíte. Hodí sa snáď všade. A stolička od Versa vďaka svojim jednoduchým, bielo-čiernym farbám určite nezastane pozíciu kontrastu, ktorý by pohltil všetko okolo. Každopádne vás zaujmú jej vzory. Je to vlastne taký módny doplnok, ktorý..Šamlíky a stoličky 3,25 (65%) 21 x hodnotené

Kategória Samliky a stolicky obsahuje 5 produktov z výberu internetových obchodov.


SOCIÁL MÉDIÁ
facebook youtube
Vyberajte si: Šamlíky a stoličky a porovnávajte ceny z internetových obchodov.
© 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt